fbpx

Firma ETH Elektrotechnik Hirschfeld Gmbh z siedzibą w Dahlen, w niemczech poszukuje specjalistów na stanowisko:

Elektronika

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.

Video laden

“Elektryczność to główna pulsująca arteria współczesnego życia.”

Oferujemy

Energia elektryczna to nie tylko najważniejsza i dynamiczna siła napędowa technologii, przemysłu i życia codziennego – jest podstawą kształtowania przyszłości. Inżynierowie Elektrycy, Technicy Elektrycy oraz Monterzy są jednymi z najbardziej poszukiwanych i mają bardzo dobre, długoterminowe perspektywy na rynku pracy.
Zdajemy sobie sprawę, że przeprowadzka do obcego kraju nie jest łatwa, Dlatego pomożemy na starcie:
Dalsze korzyści:

Twoje zadania

Praca Aktywna na terenie całych niemiec w centrach miast: Hamburg, Berlin, Monachium, Frankfurt nad Menem, Lipsk

Od Ciebie oczekujemy

O Firmie ETH Gmbh

1 czerwca 1995 roku Dirk Hirschfeld założył jednoosobową działalność gospodarczą Elektrotechnik Hirschfeld w Dahlen OT Bortewitz. W związku z dużą liczbą zamówień w kolejnych latach wzrosła liczba zatrudnionych elektryków i praktykantów. Pod koniec 2010 roku założył firmę ETH Elektrotechnik Hirschfeld GmbH, która zastąpiła ogólnokrajowe zadania jednoosobowej działalności gospodarczej.

Firma ETH Elektrotechnik Hirschfeld GmbH zatrudnia obecnie 3 kierowników projektów, 9 monterów, 2 pracowników biurowych i 4 stażystów.

ETH Elektrotechnik Hirschfeld GmbH
Hauptstraße 5a
04774 Dahlen

Tel.: 034361/6898-0
E-Mail: info@et-h.eu

Google Maps

Mit dem Laden der Karte akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von Google.

Karte laden

Proces rekrutacyjny

Jak przebiega proces rekrutacji?

1. Szybka rejestracja

Możesz się do nas zgłosić w mniej niż 30 sekund wypełniając formularz aplikacyjny. Nie potrzebujemy na tym etapie Twojego CV, referencji ani listu motywacyjnego.

2. Rozmowa Telefoniczna

Po wypełnieniu krótkiego formularza, chcielibyśmy poznać Cię osobiście. W związku z tym zadzwonimy do Ciebie tak szybko , jak to możliwe. W formularzu jest również możliwość poinformowania nas o dogodnych terminach , w których możemy się z Tobą skontaktować.

3. Rozmowa

Jeżeli razem wyobrażamy sobie wspólną pracę, chętnie poznamy Cię bliżej podczas rozmowy wideo. Wtedy możemy porozmawiać z Tobą o Twoich możliwościach i zobaczyć co możemy Ci zaproponować z naszej strony.